Membrane dachowa membravent opinionie

FUH Mateo materiały izolacyjne

 

Membrany dachowe

Membrany dachowe to znane już pod ponad 30 lat materiały stosowane w budowie dachów i nie bez powodu nie tracą one na popularności. Membrany dachowe pozwalają na prawidłowe odparowywanie wody, cechują się wysoką paroprzepuszczalnością. Zbudowana z trzech warstw membrana dachowa, posiada wysoką wodoszczelność. Pozwala bowiem zabezpieczyć powierzchnię przez warunkami atmosferycznymi jak deszcz i śnieg oraz wilgocią. Warstwa ocieplenia pozostaje sucha przez co izolacja naszego dachu będzie działała prawidłowo przez wiele lat i nie ulegnie zawilgoceniu. Głównym zadaniem membrane dachowych jest zabezpieczanie poddasza pod kątem izolacji termicznej i potencjalnych przecieków, dlatego też i zastosowanie jest wyjątkowo dobrym rozwiązaniem dlau każdego domu każdego.

Każda membrana sprzedawana jest w rolkach o szerokości 150 cm i długości 50 metrów bieżących. W każdej rolce znajduje się 75 metrów kwadratowych. W naszym asortymencie posiadamy taśmy do łączenia membrane dachowych. Membrana dachowa jest zbudowana z trzech warstw, co daje jej bardzo wysoką wodoszczelność.

Zastosowanie membrane dachowych:

  • krycie różnych typów dachów.
  • wiatroizolacja w domach szkieletowych, fińskich.
  • osłona wełny.

Nasze membrany dachowe cechuje bardzo wysoka jakość oraz trwałość. Szeroki wachlarz grubości pozwala na dobranie odpowiedniej membrany dachowej do wymagań indywidualnych oraz do typu dachu, który ma zostać wykonany. Bezkonkurencyjna trwałość membrane dachowych obejmuje również wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zaleta ta pozwala zachować pełen comfort podczas I instalacji, a I montaż jest trwały i służy długie lata. Dach to element naszego domu, który ma nam służyć latami dlatego też nie należy oszczędzać na jego elementach jak membrany dachowe, bowiem to jaką jakość wybierzemy na początku będzie naśzanie rołą dązło w przyszło w przyszło w przyszło Nasz asortyment pozwala dobrać najbardziej optymalne rozwiązania, a co ważne posiadamy również wszelkie materiały i narzędzia niezbędne do ich solidnego montażu.

 

Lista produktów

F.U.H. MATEO - ul.Balicka 100, 30-149 Kraków; tel .: +48 602 492 070 or 12 626 05 73